עברית  |  English  |  French  |  
תמ"א 38 / פינוי בינוי          
 

 

  תמ"א 38 - תכנית מתאר ארצית - יוצאים לדרך חדשה                                                   
                                                                                                                                                                                                         

לדיירי בתים משותפים שמזהים את הפוטנציאל בחידוש סביבת המגורים, השבחת ערך הדירה ומיגון הבניין מפני רעידות אדמה - אנו מציעים לצאת לדרך חדשה.

אנו נחזק את בניין מגוריכם בהתאם לתקנים המחמירים של תמ"א 38, נדאג לתוספת ממ"ד/חדר או מרפסת שמש בדירתכם, נתקין מעלית, נחדש את חזית הבניין הגינות והשטחים המשותפים ונחליף תשתיות ישנות בתמורה לזכויות הבנייה על הגג.
אנו מתחייבים לבצע את הפרויקט בפיקוח הנדסי מלא, בתיאום ופיקוח העירייה, לפי ההיתרים הקבועים בחוק, עם ערבויות בנקאיות וביטוח, בסטנדרטים גבוהים ותוך התחשבות מלאה בצרכי הדיירים.

אנו מזמינים אתכם להכיר אותנו מקרוב,
להתרשם מנבחרת אנשי המקצוע שלנו
ולבחון את אפשרויותיכם להשבחת הבניין במסגרת תמ"א 38. 

לשרותכם  חייגו חינם    1800-330-350 
או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם .

 
  סכנה !!! 

" 16 אלף הרוגים, למעלה מ-90 אלף פצועים ונזקים כבדים לרכוש – כך מנבא תרחיש אימים הצופה רעידת אדמה בישראל בקרוב, שחיברו אנשי ועדת ההיגוי הממשלתית לרעידות אדמה.""40% מהבתים המשותפים בישראל עלולים לקרוס או להיפגע במקרה של רעידת אדמה. כך נטען במחקר שנערך לאחרונה על-ידי מהנדסי האגודה לתרבות הדיור ופורסם היום (א', 26.12.04)."   

"כיום ישנם אלפי מבנים שלא יעמדו ברעידת האדמה החזויה", מזהיר ד"ר סרנה. "מדינת ישראל נמצאת באזור מאד ססמי, על ובסמוך לשבר הסורי-אפריקני ורעידת האדמה החזקה האחרונה הייתה לפני כמאה שנה. צפת נחרבה בשנות השלושים של המאה ה-19 ברעידת אדמה וב-1927 יריחו נחרבה לחלוטין. אז המבנים היו חושות בני קומה אחת והנזק היה פחות חמור. בתרחיש של פגיעה היום, הנזק הוא אדיר"    
 

"ועדת ההיגוי הגישה אשתקד דו"ח לשר השיכון, לפיו במקרה של רעידת אדמה קשה במדינת ישראל, צפויים בין 5,000 ל-10,000 הרוגים, 11-22 אלף פצועים קשה ונזק של 10-50 מיליארד דולר. דו"ח מבקר המדינה שהוגש אשתקד הזהיר כי אלפי דירות לא יעמדו ברעידת אדמה חזקה."

"המבקר מזהיר כי אלפי דירות עלולות להתמוטט במקרה של רעידת אדמה בעוצמה גבוהה. משרד השיכון טען כי יש לחזק 107 אלף מבנים מפני רעידה"  

 

Go Back  Print  Send Page
 
לייבסיטי - בניית אתרים