עברית  |  English  |  French  |  
אודותינו          
 

אודותינו..

 

קבוצת מור - סוכנויות נדל"ן  הינה חברה העוסקת בתחום הנדל"ן.הקבוצה נוסדה בשנת 2001 ע"י יעקב טבשי ,המנהל והבעלים הנוכחי של החברה .מטרתו הייתה להביא ללקוח את כל התשובות תחת קורת גג אחת . עיסוק החברה כולל  ייעוץ נדלן והשקעות , יזמות , בנייה ,ניהול ושיווק פרוייקטים ,הליכי רישוי היתרי בנייה ועוד..חברתינו מתמחה בייעוץ נדל"ן ,טיפול בפרוייקט תמ"א 38',פינוי בינוי,עיסקאות קומבינצייה,הרחבות מבנים,שיקום מבנים מסוכנים,הוספת ממ"ד /מרפסות שמש,מעטפות לבניינים,הוספת מעליות ועבודות עפר ופיתוח איזורי .כמו כן אנו נדאג להפוך את סביבת מגוריכם לנעימה ,איכותית ,ובעיקר אנו נדאג להשבחת הנכס/ים שבידכם.

עם התפתחותה של הקבוצה לאורך השנים הייתה הקבוצה לחלוצה במתן פתרונות הנדסיים ומעשיים ללקוח. אמינות, אחריות , מקצועיות  וניסיון הן רק חלק מינורי ממה שתוכלו לקבל בקבוצת מור נדל"ן , כי אצלנו תמיד תקבלו יותר .  ברשותינו  מס' צוותים ובעלי מקצוע    מתחומים שונים הסובבים את עולם הנדל"ן,הבנייה והמקרקעין. אצלנו ב'קבוצת מור נדל"ן ' העבודה מתפרסת על תחומים שונים..
בקבוצת מור נדל"ן תוכלו להנות ממגוון רחב של פתרונות  החל מיועצי נדל"ן ,יעוץ משכנתאות , יעוץ פיננסי / ופתרונות הנדסה,ייבוא אישורי בנייה מהרשויות השונות,רישוי עסקים ,עיצוב  ואדריכלות פנים וחוץ,שמאות מקרקעין,שירותי עריכת דין בתחום הנדל"ן, ניהול פרוייקטים ופיקוח ע"י מהנדס צמוד, כמו כן ישנה אפשרות להנות מכל השירותים של קבוצת מור נדל"ן והכל 
תחת קורת גג אחת ו או  לרכוש רק  חלק מהן . 
אנו מאמינים שנוכל לתת מענה לכל בעיה וצורך.
כי אמינות ומקצועיות זה מה שמוביל אותנו >>>>>>>>>>>>

 

Go Back  Print  Send Page
 
לייבסיטי - בניית אתרים