עברית  |  English  |  French  |  
 
הכרזה על שטח כשטח פינוי ובינוי הוא חלק ממדיניות ההתחדשות העירונית בערי ישראל. הפרויקט נוצר כפתרון לבעיות הנגררות בעקבות תהליך הפרבור. מדיניות זו פותחה בעקבות אזילת השטחים הפתוחים מחוץ לערים, קריאת גופי התכנון לציפוף הערים וחוסר היכולת לטפל במרקמים עירוניים מתדרדרים. ההכרזה על שטח כעל מתחם פינוי ובינוי נעשית על מנת לעשות שימוש יותר יעיל בקרקע, על מנת לאפשר עתודות מגורים תוך שמירה על שטחים ירוקים בעיר ועל מנת לשפר את תדמית העיר.

ההכרזה על מתחם פינוי לשם בינוי היא בסמכותה של ממשלת ישראל ע"פ סעיף א33 לחוק התכנון והבניה, תשכ"ה-1965. בשנת 2006 חוקקה הכנסת את חוק הפינוי ובינוי (פיצויים), התשס"ו-2006 במטרה להתגבר על קשיים שגורמים דיירים בודדים בבתים משותפים המתנגדים להסכמי פינוי ובינוי אל מול רוב גורף של שאר דיירי הבניין. התנגדות כזו באה לעתים על רקע ניסיון לזכות בהסדר כלכלי עדיף על פני שאר הדיירים, לכן החוק קובע כי דייר המסרב באופן בלתי סביר לעסקת פינוי ובינוי, למרות רוב מיוחס של דיירים המסכימים לעסקה, ישא באחריות לנזקי שאר הדיירים כתוצאה מעיכוב העסקה, לפי תנאים הקבועים בחוק.

אנו בקבוצת מור דואגים שדיירי הבניין יזכו לעסקאות הוגנות ואמינות, תוך התחשבות מלאה בכל הדיירים. אנו מזמינים אתכם להכיר אותנו מקרוב ולבחון את אפשרויותיכם להשבחת הנכס שברשותכם.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה חייגו: 1-800-330-350 או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם:
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים